Comarch CDN Optima PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
czwartek, 11 marca 2010 13:14

Oprogramowanie dla firm i Biur Rachunkowych
CDN Optima.

Sprawne funkcjonowanie firmy na konkurencyjnym rynku Unii Europejskiej wymaga zaawansowanych i zarazem skutecznych narzędzi biznesowych, które prócz możliwości bieżącego ewidencjonowania zdarzeń gospodarczych pozwalają ogarnąć pełen obraz działalności operacyjnej i finansowej firmy.

Bez wątpienia do takich narzędzi można zaliczyć programy komputerowe dla firm Comarch CDN Optima. Dzięki regularnym aktualizacjom program CDN Optima jest zawsze zgodny z przepisami . CDN Optima jako program do zarządzania firmą, obsługi sprzedaży, księgowości, kadr i płac doskonale sprawdzi się zarówno w małych firmach jak i tych większych. Możliwość obsługi wielu magazynów (w tym magazynów odległych) w module handlowym doskonale sprawdza się w firmach wielooddziałowych. Program CDN Optima to również doskonałe programy dla Biur Rachunkowych.

Dedykowany moduł Biuro Rachunkowe, CDN Optima to prawdopodobnie najlepszy na rynku program dla Biura Rachunkowego pozwalający skutecznie działać na wszystkich etapach obsługi klienta.

Oprogramowanie dla firm Comarch CDN Optima pracuje w środowisku Microsoft Windows zarówno w wersji jednostanowiskowej jak i wielostanowiskowej, może też pracować jako aplikacja uruchamiana w ramach usług terminalowych.

Program do zarządzania firmą CDN Optima posiada budowę modułową co zapewnia dużą elastyczność konfiguracji oraz możliwość rozbudowy oprogramowania w miarę rosnących potrzeb firmy. Program CDN Optima posiada ergonomiczny i przejrzysty interfejs, który ułatwia pracę z systemem nie tylko zaawansowanym użytkownikom ale również tym, którzy dopiero rozpoczynają swoją „przygodę” z oprogramowaniem Comarch CDN Optima.

Oprogramowanie dla firm Comarch CDN Optima zawiera następujące moduły:

 

1. Księgowość
2. Handel i Usługi
3. Zarządzanie

 

Oczywiście oprogramowanie dla firm CDN Optima współpracuje z urządzeniami zewnętrznymi takimi jak: kasy fiskalne, drukarki fiskalne, drukarki etykiet oraz drukarki kodów kreskowych.

Poprawiony: czwartek, 11 marca 2010 13:29